Jednym z wymogów posiadanego przez NZOZ Pro-med Sp. z o.o. kontraktu z NFZ na świadczenia podstawowej opieki zdrowotnej jest konieczność posiadania wypełnionych dokumentów przez pacjenta. Dzięki temu można leczyć się u lekarza Poradni Ogólnej i Dziecięcej , a koszty z tym związane pokrywa z naszych składek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Celem zapewnienia najlepszej i sprawnej obsługi najlepiej wypełnić te dokumenty już teraz, zanim będzie potrzebna nasza pomoc – skróci to formalności przed pierwszą wizytą. W pierwszej kolejności należy wypełnić deklarację.

Warunkiem bezpłatnego (opłacanego przez NFZ), korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej jest złożenie deklaracji wyboru lekarza POZ

Prosimy skorzystać z załączonego czystego formularza:

  • Deklaracja wyboru lekarza (pobierz)

Wystarczy go wydrukować oraz wypełnić.

Wypełnioną deklarację najlepiej dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem członka rodziny/opiekuna, ewentualnie pocztą do naszej przychodni.

Można też wysłać ją w postaci skanu na adres e-mail : poradnia-dziecieca@przychodnia-naskarpie.pl lub przychodnia-ogolna@przychodnia-naskarpie.pl

Wraz z deklaracją należy wypełnić dokumenty związane z ochroną danych osobowych:

Dla pacjenta DOROSŁEGO :

  • Oświadczenie pacjenta( dorośli) (pobierz)

Dla DZIECKA :

  • Oświadczenie pacjenta ( dzieci) (pobierz)
  • Oświadczenie przedstawiciela ustawowego/rodzica (pobierz)

Po sprawdzeniu poprawności kompletu dokumentów pacjent zostanie wpisany na listę pacjentów NZOZ Pro-med. ” Sp. z o.o.

Prosimy uprzejmie, żeby nie zapomnieć poinformować nas, jeśli pacjent posiada uprawnienia specjalne (np. inwalidy wojennego, honorowego krwiodawcy itp.).

Proszę posiadać książeczkę przy sobie w czasie składania deklaracji.